Dzięki współpracy z portalem internetowym https://dlaparafii.zyjbardziej.pl/ uruchomiliśmy  Darowizny on-line czyli ofiary on-line dla parafii. Dzięki tej usłudze w bardzo prosty sposób, za pomocą telefonu komórkowego, BLIK, oraz e-płatności  można wesprzeć finansowo naszą parafię dowolną kwotą.

Usługa ta daje każdemu ofiarodawcy możliwość skorzystania z odliczenia od podatku darowizn składanych na cele kultu religijnego. Gdyż każda darowizna składana za pomocą e-płatności tytułowana jest DAROWIZNA NA RZECZ KULTU RELIGIJNEGO, co jest koniecznym warunkiem przy składaniu rocznego zeznania podatkowego. Każdy podatnik może odliczyć do 6% kwoty dochodu.

Ta funkcja będzie ogromnym udogodnieniem i uproszczeniem dla ludzi dobrej woli, aby wesprzeć naszą wspólną nie tylko w utrzymaniu, ale również w pracach inwestycyjnych narzecz naszego kościoła.

Jeżeli już dzisiaj chcesz wesprzeć naszą parafię, kliknij poniżej:

kod QR darowizna online