21 kwietnia 2024 • IV Niedziela Wielkanocy

Chylice 21,04,2024 r.

Ogłoszenia Parafialne

1. We wtorek 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  2. W środę o 17.45 zapraszamy na Nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
    kartki z intencjami na nowennę i Mszę św. można składać w zakrystii.
  3. Wszystkich zainteresowanych przygotowaniem do tegorocznego festynu parafialnego zapraszamy na zebranie w środę 24 kwietnia o 19.00. po wieczornej mszy.
    Termin tegorocznego festynu to 9 czerwca 2024
  4. Jak widzimy przed Kościołem wciąż trwa budowa nowego zadaszenia. Jest to dość kosztowne zadanie, dlatego nieustannie zachęcam do wpłaty na ten cel i mam nadzieję, że budowa ta nie będzie się zbytnio przeciągać.
  5. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy w minionym tygodniu przekazali swoje wpłaty na konto parafialne, wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać. Przypominam, że Nr konta parafialnego jest umieszczony w kruchcie kościoła i na stronie internetowej naszej parafii.
  6. W Kancelarii przyjmujemy zapisy na intencje mszalne, zapraszamy po każdej mszy św. można też zamówić Mszę gregoriańskie na rok 2024.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i miłego przeżywania nadchodzącego tygodnia.

14 kwietnia 2024 • III Niedziela Wielkanocy • Niedziela Biblijna • Święto Chrztu Polski

Chylice 14,04,2024 r.

Ogłoszenia Parafialne

1. Dziś w III Niedzielę Wielkanocy jest Niedziela Biblijna i Rozpoczyna się XVI Tydzień Biblijny

2. w środę o 17.45 zapraszamy na Nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
    kartki z intencjami na nowennę i Mszę św. można składać w zakrystii.

3. Tegoroczny festyn parafialny odbędzie się w niedzielę 9 czerwca dlatego już teraz przy wejściu do Kościoła pojawił się kosz na fanty do loterii fantowej każdy kto chciałby uczestniczyć w naszej loterii może coś do tego kosza wrzucić
    w związku z przygotowaniem festynu poszukujemy chętnych do włączenia się w organizacje tego święta, spotkanie organizacyjne dla chętnych będzie w środę 24 kwietnia o 19.00.
  4. Jak widzimy przed Kościołem mozolnie dzień po dniu powstaje nowe zadaszenie. Jest to dość kosztowne zadanie, dlatego nieustannie zachęcam do wpłaty na ten cel i mam nadzieję, że budowa ta nie będzie się zbytnio przeciągać. Przypominam, że Nr konta parafialnego jest umieszczony w kruchcie kościoła i na stronie internetowej naszej parafii. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy w minionym tygodniu przekazali swoje wpłaty na konto parafialne, wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

5. W Kancelarii przyjmujemy zapisy na intencje mszalne, zapraszamy po każdej mszy św. można też zamówić Mszę gregoriańskie na rok 2024.

6. Wszystkich zainteresowanych przygotowaniem do tegorocznego festynu parafialnego zapraszamy na zebranie w środę 10 kwietnia po wieczornej mszy Termin tegorocznego festynu to 9 czerwca 2024