Msza św. w środę o gdz. 18,00 jest odprawiana jako Msza zbiorowa z możliwością połączenia wielu zamówionych intencji odczytanych podczas Nowenny do MB Nieustajacej Pomocy.

Intencje Mszy świętych można zamawiać:

1. * osobiście w zakrystii lub kancelarii,
  2. * samodzielnie przez formularz online:
  3. Kod QR

aby zamówić intencję online należy:

• Wybrać dostępną datę i godzinę Mszy św. w kalendarzu kliknij tutaj
  • Poprawnie wypełnić formularz w kalendarzu intencji.
  • Złożyć ofiarę przez płatności online w systemie tPay (jeśli płatność nie zostanie dokonana rezerwacja anuluje się automatycznie po 24 godzinach od złożenia)

Przykładowe intencje

(parafia zastrzega sobie możliwość zredagowania/uproszczenia treści):

• „+ [imiona osób zmarłych w formie odmienionej (za kogo się modlimy np. + Janinę Jankowską, Wojciecha Wojciechowskiego itp.), można dodać rocznicę śmierci, nazwisko zmarłych z Rodziny]” (krzyżyk przed imionami osób oznacza, że jest to intencja za zmarłych nie trzeba dopisywać „śp.”)
  • „O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski [z okazji…] dla…”
  • „O zgodę w rodzinie”
  • „O powrót do zdrowia, o szczęśliwy przebieg operacji dla…”
  • „Dziękczynno-błagalna z okazji ##-lecia zawarcia Sakramentu Małżeństwa [imiona (ew. nazwisko)] z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Jubilatów (ich Dzieci, ich Rodziny)”
  • „W intencji [imię (ew. nazwisko)] z okazji ## rocznicy urodzin”
  • „O znalezienie pracy dla…”
  • „O nawrócenie dla…”
  • „O uwolnienie z nałogu… dla…”