16 czerwca 2024 • XI Niedziela Zwykła

 

 

 

Chylice 16 czerwca 2024.

Ogłoszenia Parafialne

 1. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały miesiąc czerwiec będą na zakończenie Mszy wieczornej.
 2. W środę o 17.45 zapraszamy na Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, kartki z intencjami na nowennę i Mszę św. można składać w zakrystii.
 3. Przed kościołem wciąż trwają prace porządkowe, nad wejściem powieszony jest projekt kopii mozaiki, z V w. przedstawiająca Pana Jezusa Dobrego Pasterza. ( oryginał jest w Ravennie), któ chcielibyśmy wykonać w najbliższym czasie ( ale takie dzieło jest bardzo kosztowne dlatego od dziś poszukuję sponsorów , ofiarodawców, którzy chcieliby dołożyć się do wykonania tej mozaiki, aby mogła się pojawić nad drzwiami wejściowymi do naszego Kościoła.
 4. Dziś również dziękuję wszystkim parafianom, którzy w minionym tygodniu przekazali swoje wpłaty na konto parafialne, wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać. Przypominam, że Nr konta parafialnego jest umieszczony w kruchcie kościoła i na stronie internetowej parafii.
 5. W Kancelarii przyjmujemy zapisy na intencje mszalne, zapraszamy po każdej mszy św. można też zamówić Mszę gregoriańskie na rok 2024.
 6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i miłego przeżywania nadchodzącego tygodnia.

9 czerwca 2024 • X Niedziela Zwykła

 

 

 

Chylice 9 czerwca 2024.

Ogłoszenia Parafialne

 1. Wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej przypadało na środę 29 maja a w dzisiejszą w niedziele o godzi 12.00 do wieczora będzie trwał festyn parafialny ku czci św. Urszuli Ledóchowskiej.

 2. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały miesiąc czerwiec będą na zakończenie Mszy wieczornej.

 3. We wtorek, 11 czerwca o godzinie 19.30 w Multikinie Ursynów​ Kino Mundek będzie wyświetlony Film pt „Wolni – Podróż do wnętrza. Film odsłania kulisy życia kontemplacyjnego zakonów. Jest to przepiękna opowieść o tych, którzy rozpoznali wezwanie Jezusa i porzucili wszystko, by pójść za Nim. Pokaz zamknięty, nie jest w sprzedaży kina! Bilety po 16zł ​mozna nabyć u nas zakrystii lub w holu kina na ½ godz. przed seansem.

 4. W środę o 17.15 zapraszamy na Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, kartki z intencjami na nowennę i Mszę św. można składać w zakrystii.

 5. Przed kościołem wciąż trwają prace porządkowe, nad wejściem powieszony jest projekt kopii mozaiki, z V w. przedstawiająca Pana Jezusa Dobrego Pasterza. ( oryginał jest w Ravennie), którą chcielibyśmy wykonać w najbliższym czasie ( ale takie dzieło jest bardzo kosztowne dlatego od dziś poszukuję sponsorów , ofiarodawców, którzy chcieliby dołożyć się do wykonania tej mozaiki, aby w krótkim czasie mogła się pojawić nad drzwiami wejściowymi do naszego Kościoła.

 6. Dziś również dziękuję wszystkim parafianom, którzy w minionym tygodniu przekazali swoje wpłaty na konto parafialne, wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać. Przypominam, że Nr konta parafialnego jest umieszczony w kruchcie kościoła i na stronie internetowej parafii.

 7. W Kancelarii przyjmujemy zapisy na intencje mszalne, zapraszamy po każdej mszy św. można też zamówić Mszę gregoriańskie na rok 2024.

 8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i miłego przeżywania nadchodzącego tygodnia.