21.05.2023

VII Niedziela Wielkanocy • Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Przez cały miesiąc maj codziennie zapraszamy na Nabożeństwa majowe o godzinie 17.30.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, kartki z intencjami na nowennę i Mszę św. można składać w zakrystii.
  3. Wczoraj do naszego Kościoła po długiej i żmudnej renowacji powróciła figura św. Józefa św. Józef jest na razie postawiony w miejscu tymczasowym , później znajdziemy mu coś na stałe. Dlatego też chciałbym serdecznie podziękować naszym dobroczyńcom P. Ani z mężem, którzy podjęli się tej naprawy i skutecznie doprowadzili ja do końca. Mam nadzieję, że Św. Józef był obecny w tej parafii od wielu lat wciąż pozostanie i naszym szczególnym opiekunem.
  4. W przyszłą niedzielę 28 maja • Niedziela Zesłania Ducha Świętego Przypominam, że w przyszłą niedzielę 28 maja w dniu patronki naszej parafii św. Urszuli Ledóchowski po kilkuletniej przewie powracamy do tradycji jaką było organizowania Odpustu Parafialnego. Już dziś w naszej Parafii witamy Ss Urszulanki, które przypomną nam postać naszej Św. Patronki.Wszystkie informacje o festynie są na plakacie przy wyjściu z Kościoła. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  5. Przypominam, że przy wejściu do Kościoła jest kosz na fanty do loterii fantowej można jeszcze coś do tego kosza wrzucić.
  6. W Kancelarii przyjmujemy zapisy na intencje mszalne, zapraszamy po każdej mszy św. Mamy jeszcze wolne terminy na Mszę gregoriańskie na rok 2023.
  7. Przy wyjściu z Kościoła można zakupić najnowszy numer tygodnika „Idziemy”.

Zapowiedzi parafialne:

• Maciej Konrad Bąkowski kaw. Z par. MB Różańcowej w Piasecznie i Wiktoria Radej panna z par tut. Zapowiedź II
  • Szymon Piotr Staniszewski kaw. Z par tut i Barbara Marta Matasek panna z par Narodzenia NMP w Mińsku Maz. Zap I.
  • Maciej Leszek Bednarek kaw. Z par Św. Józefa w Józefosławiu i Aldona Magdalena Adamczyk panna z par Św. Józefa w Józefosławiu zap I.
    Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszony jest zgłosić się do kancelarii parafialnej.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i miłego przeżywania nadchodzącego tygodnia.